Політика

Андрій Мелінишин

Google+PinterestLinkedInTumblr

Цього разу відзначаємо іванофранківця, юриста за фахом, який кілька місяців присвятив тому, що виборював місце для сина у школі-садочку № 6. Чоловік навіть виграв суд і потім знову звернувся у школу. Однак директор документи не прийняла.

Уперше на Прикарпатті, а можливо і в Україні, батькові довелося вибивати місце у школі через суд. Директор школи не зважила навіть на те, що старша донька Мелінишина цьогоріч закінчила четвертий клас цієї ж школи з відзнакою.

«Вона сказала мені, що спершу має прийняти тих дітей, які ходили у садок, бо це школа-сад, – розповідає Андрій. – А тим, хто ходив у садок, повідомила, що спершу має взяти тих, хто ближче живе. Мені відмовила тричі, я звернувся до неї письмово. Відписала, що нема місць. Хоча, думаю, у травні класи ще не були сформовані».

Мелінишин не вгамувався. Він написав у міське та обласне управління освіти і науки. Звідти прийшли відписки, рекомендували звернутись у ЗОШ № 18. Але це чоловіка не влаш­тувало. Адже школа № 18 розташована за кілометр від його будинку, там треба переходити дорогу, а школу № 6 видно з вікон помешкання.

Він пішов до суду. Виграв. Суд зобов’язав школу прий­няти його сина у перший клас. Андрій Мелінишин пов­торно звернувся з заявою до директора школи. Йому знову відмовили. Тоді він пішов на колегію ОДА.

У вівторок, 27 серпня, начальник міського управління освіти і науки Наталія Микула пообіцяла відчайдушному батькові піти подавати заяву разом із ним. Таким чином вона визнала, що правда – на боці батька.

Як буде далі, наразі невідомо. Бо дитині в тій школі може бути тяжко. І Мелінишин це розуміє, але каже, що відступати нема куди.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.