Політика

Зодіакальний гороскоп на 2010 рік. Фортуна любить працьовитих

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Телець
Тельцям потрібно буде повністю сконцентруватися на питаннях, які вимагатимуть термінового вирішення, і в жодному разі не відволікатись. Вам доведеться прийняти серйозне рішення, яке в подальшому суттєво вплине на вашу професійну діяльність. Не виключено, що ви поміняєте місце проживання чи навіть країну. Можливі проблеми зі здоров’ям. Аби їх уникнути, зірки радять зайнятися спортом і більше ходити пішки.

Близнюки
На початку року Близнюкам випаде нагода увійти до масштабного проекту. Але, перш ніж прийняти пропозицію, вам доведеться як слід вивчити ймовірні вкладення і можливий прибуток. Втім, зробити холодний розрахунок навряд чи вийде – справа вам надто сподобається. Успішний рік для нових починань та знайомств, кар’єрного росту і закордонних поїздок. Можливі тимчасові труднощі – вам допоможуть родичі та друзі.

Рак
Рік почнеться із загальної суєти та хвилювань. Проте не надовго. Нові захоплення можуть викликати затримку в повсякденних справах, тому слід відкласти здійснення своїх задумів до того часу, коли з’явиться більше вільного часу. Вдалий час для подорожей, збору інформації та облаштування оселі. Фортуна посміхатиметься часто, тому не проґавте свій зоряний час. Впевненість в собі принесе свої плоди.

Лев
Спершу буде лінь. Швидше за все, причиною явного небажання працювати виявиться занепад життєвих сил. У цьому випадку вам не слід насилувати себе, краще взяти паузу і ґрунтовно подбати про власне здоров’я. У стосунках з близькими можуть виникнути непорозуміння. Втім, їх легко буде уникнути, якщо поводити себе чесно. Нові зв’язки та знайомства, можливо, дозволять розпочати власний бізнес. Усе вийде!

Діва
Ви ще не реалізували свої мрії? Цей рік – саме той! Ви зможете зробити все задумане, тому складайте список – і за роботу. У професійній сфері можуть виникнути деякі непорозуміння, але ви з ними справитеся. Крім того, зірки радять зайнятися спортом, наприклад, плаванням. Самотні Діви мають шанс закохатися відразу і безповоротно. Повторимося, це – ваш рік. Тож, уперед, удача вже зачекалась.

Терези
Основні події року в житті Терезів будуть пов’язані з сімейними стосунками. Ви зможете показати себе з усіх боків і спробуєте максимально реалізувати всі можливості, які дасть вам доля. Можуть виникнути проблеми на роботі, тож зірки радять не вступати в конфліктні ситуації, а сумлінно виконувати свою роботу. Інакше можете позбутися свого робочого місця. Зі здоров’ям – усе нормально.

Скорпіон
Представники цього знаку зодіаку прийдуть до висновку, що у деяких справах був здійснений ряд необдуманих, малоефективних дій. Ось тільки чи виправите ви своє становище – велике запитання. Вам захочеться якнайдалі втекти від усіх проблем. Чудовою можливістю для цього стануть подорожі. Втім, не забувайте про роботу. Зараз вам треба проявити всі свої професійні якості, тоді керівництво оцінить вас гідно.

Стрілець
Для вас настане період ризиків і необдуманих вчинків, а тому потрібно добре розібратись, опрацювати варіанти наслідків, перш ніж почати діяти. Цілком можливо, що ви отримаєте пропозицію про відкриття власного бізнесу. Не знехтуйте нею, навіть якщо у найближчих планах у вас немає нічого подібного. Адже така пропозиція зможе дати вам не тільки досвід, але й корисні зустрічі та контакти. Подорожі будуть успішними.

Козеріг
Ви настільки захопилися приватними питаннями й особистим життям, що не бачите, що відбувається буквально під носом. Перше – ви маєте взятися за роботу, яку ви давно закинули. Саме від неї тепер залежатиме ваше особисте життя і фінансова стабільність. Вас очікує успіх у ділових переговорах та закордонних поїздках. Втім, зірки радять більше часу проводити у родинному колі та з друзями. Там вас завжди чекають.

Водолій
Люди цього знаку опиняться на підйомі душевних і фізичних сил. Ви будете хапатися за все відразу, а це може негативно позначитися на ваших справах. Краще робити все по черзі, виважено та впев­нено. Покладайтеся на свою інтуїцію, вона вас не підведе. Цього року ви зможете здійснити усі свої задуми. Проте не забувайте, що краще працюватимете, то легше вам буде реалізувати свою мрію.

Риби
У вас прокинеться бажання всім допомогти. Проте не кожен зрадіє вашій ініціативі, тим паче, якщо ваше бажання просто таки надокучатиме. Намагайтеся бути спокійними та врівноваженими. Якщо маєте можливість, то здійсніть закордонну подорож – це надасть вам нових сил і збагатить враженнями. Можливі проблеми у фінансовій сфері, а все через те, що займаєтесь марнотратством. Так ви ризикуєте опинитися біля розбитого корита.