Політика

Завтра відбудеться марш на підтримку сім’ї Павліченків

Google+PinterestLinkedInTumblr

Як сказав організатор акції Ігор Жовтуля, на шляху колони у них будуть зупинки для роздачі агітаційних матеріалів та скандування. Він підкреслив, що акція відбудеться без жодної партійної символіки. Тут будуть присутні тільки синьо-жовті та червоно-чорні прапори і банер на підтримку сім’ї Павліченків.

«Наше славетне місто, яке не було ніколи байдужим долучається до мирних демонстрацій в захист прав людини, а саме сім’ї Павліченків, – сказав організатор Анатолій Демиденко. – Сьогодні, о 9 ранку ми занесли повідомлення до Віктора Анушкевичуса – мера Івано-Франківська, про те що завтра відбудеться мирний мітинг, хода у підтримку сім’ї Павліченків».

На прес-конференцію прийшла «незалежний журналіст» Настя, яка намагалася чи то зірвати прес-конференцію, чи то посіяти в організаторів акції сумнів щодо необхідності захисту сім’ї Павліченків. Один із організаторів Ігор Жовтуля ледь не в деталях спробував їй нагадати справу і відповісти на питання чому вони вірять у те, що підсудні невинні.

Врешті, організатори наголосили, що хочуть аби їх прийшло на марш якомога більше. Однак, навіть якщо їх буде кілька десятків, вони все одно проведуть акцію. Завершиться усе під Білим будинком. Організатори акції сподіваються, що звідтіля до них вийдуть депутати.

«Хотіли б звернутися до обласної та міської ради, які позиціонують себе націоналістичними, – підсумував Жовтуля, – і борються за права українців. Щоб вони, маючи більше важелів впливу, організували звернення або запит у Генпрокуратуру чи Верховну раду. А не сиділи, склавши руки».

Довідка:

«Справа Павліченків» — справа щодо вбивства 42-річного судді Шевченківського районного суду міста Києва Сергія Зубкова, яке сталося 21 березня 2011 року. Великого резонансу набула після затримання підозрюваних Дмитра Павліченка та його старшого сина Сергія. Думка про неправомірність рішення суду широко поширена серед різних ЗМІ, блогів та соцмереж.

 

2 жовтня 2012 року Голосіївський районний суд міста Києва в складі колегії суддів під головуванням судді Галини Бондаренко, виніс вирок. Дмитро Павліченко був засуджений до довічного ув’язнення, а його старший син Сергій — до 13 років ув’язнення. 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.