Політика

Завершився 10-й футзальний Чемпіонат енергетиків

У суботу, 11 грудня, фінішував 10-й Чемпіонат України з міні-футболу серед аматорських команд енергокомпаній. У манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання кращі енергетики України змагалися за право бути переможцями та виборювали головний трофей одного з наймасштабніших турнірів — перехідний кубок. Стати володарем нагороди було доволі складно, адже кожна команда, а їх було десять, ретельного готувалася до змагань та сходити з дистанції на півдороги не збиралася, передає прес-служба ВАТ «Прикарпаттяобленерго».

9 грудня — перший ігровий день 10-го Чемпіонату України з міні-футболу серед аматорських команд енергокомпаній виявив розстановку сил команд по групах. 10 грудня — другий ігровий день став практично вирішальним для більшості команд. Адже саме тоді команди-учасниці мали змогу виправити своє турнірне становище, набравши найбільшу кількість очок в групах.

Кіровоградобленерго — Одесаобленерго — 0:2

У підсумку лідерами групи «А» стали Полтаваобленерго та Київенерго, на рахунку яких по 10 очок. Здобувши по 7 очок, переможцями групи «В» стали Дніпрообленерго та Одесаобленерго. Саме ці чотири команди взяли участь у фінальному марафоні. Після півфіналів з’ясувалося, хто буде боротися за 3-4 місце, а хто за 1-2.

Тож в останній день турніру 11 грудня емоції вирували на повну.

У грі Дніпрообленерго—Київенерго бронзові нагороди здобули кияни з рахунком 6:5. А от переможець чемпіонату визначився буквально на останніх секундах до фінальної сирени. Вирішальним голом у ворота команди Полтаваобленерго одесити зафіксували свою перемогу з рахунком 2:1.

Отже, переможцями та призерами 10-го Чемпіонату України з міні-футболу серед аматорських команд енергокомпаній стали:

І місце — ВАТ ЕК «Одесаобленерго»
ІІ місце — ВАТ «Полтаваобленерго»
ІІІ місце — АК «Київенерго»

Кращими в номінаціях визнані Сергій Урсуленко (Одеса) — кращий гравець, Олег Прокопенко (Полтава) — кращий воротар, Сергій Гайдуков (Київ) — кращий бомбардир. Нагороди переможцям в номінаціях вручали легендарні гравці НФК «Ураган», а саме: кращий бомбардир Росії (2006), бронзовий призер Кубка УЄФА та Півфіналіст Чемпіонату Європи 2010 Сержао, бронзовий призер Кубка УЄФА, володар «Золотої бутси» Євро-2010 Біро Жаде та тричі кращий бомбардир Чемпіонатів України з міні-футболу Валентин Цвєлих. Цікавим є те, що Валентина Цвєлиха свого часу запросили в «Ураган», побачивши його виступ на турнірі енергетиків за команду Полтаваобленерго.

Усі команди отримали нагороди, призи та пам’ятні подарунки від господарів 10-го чемпіонату — ВАТ «Прикарпаттяобленерго». Так, організатори залиши на згадку своїм колегам шарфи та значки із логотипом турніру та гімн чемпіонату, презентація якого відбулася напередодні. А під час урочистого закриття гімн Чемпіонату, написаний на слова легендарного спортсмена Романа Вірастюка (музика — Володимира Куртяка) виконав відомий співак Костя Романов.

«Все відбулося так, як ми хотіли — яскраво, урочисто, в дружній атмосфері. Головне, що люди зустрілися, поспілкувалися між собою, у кожного залишилися приємні враження від перебування на Прикарпатті. Десятий Чемпіонат України з міні-футболу серед аматорських команд став дійсно ювілейним та незабутнім. А фінальна гра і фінальний гол стали родзинкою та яскравим підсумком наших змагань», — підсумував голова профкому ВАТ «Прикарпаттяобленерго Сергій Синиця.