Політика

Заступник губернатора нагадав меру про сміття — через ЗМІ

Google+PinterestLinkedInTumblr

Заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Руслан Гусак повідомив, що управління ЖКГ ОДА подало 20 проектів, які стосуються очистки води. Подачу якісної питної чиновники обіцяють нам до кінця року — як в Івано-Франківську, так і в районах області. «У закладах соціальної сфери, дитячих садках, школах, лікарнях будуть ставитися пункти або системи очистки води, де після відповідної обробки буде виходити 100% якісна вода для наших дітей та відвідувачів лікарень, — сказав Гусак. — На ці заходи розпорядженням голови ОДА виділено 300 тис. грн., для того щоб виготовлялася проектно-кошторисна документація».


Крім того, заступник губернатора згадав про переробку сміття. «Те, що відбувається зараз не тільки в області, а й в Івано-Франківську, не витримує жодної критики, — сказав Гусак. — Минула влада тільки декларувала будівництво заводів по переробці, але так нічого і не зробила». За словами Руслана Гусака, за останній рік в ОДА неодноразово надходять пропозиції інвесторів, які хочуть будувати такі заводи. Проте, кінцеві рішення приймають органи місцевого самоврядування. Адже саме вони мають знайти земельну ділянку і привести під них комунікації. Поки що бажаючих нема.

Руслан Гусак звернувся через ЗМІ до міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса, щоби той активніше провів роботу щодо виділення земельної ділянки під такі цілі. Мовляв, будь-який інвестор, який приходить вкладати свої гроші, хоче мати впевненість у завтрашньому дн, тобто гарантію того, що місцева влада їм сприятиме. За словами заступника губернатора, такої впевненості в Івано-Франківську нема. «Бо на сьогоднішній день, якщо уряд і ОДА дає гарантії, то у гарантіях мера та міської ради є питання», — сказав Гусак.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.