Політика

Запльований Франківськ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Жувальні гумки поступово обліплюють місто. Чи то пак ними поступово обліплюють обласний центр «особливо культурні» мешканці.

Ця в’язка гума вже повсюди. Необачно сівши на лавку на вулиці, можна встати з нею на своєму задньому місці. У громадських закладах, починаючи від шкіл і закінчуючи лікарнями, та сама ситуація.

Окрема історія — кафе та бари. Якщо вам цікаво, можете заглянути під стіл, за яким ви споживаєте вишукану страву чи напій. Проте апетит у вас одразу зникне, адже там не просто наліплено багато жуйок. Часто-густо від них вже немає вільного місця. Тому будьте обережні, коли перебуваєте у таких закладах, не притуляйтеся ногами до столів, бо можете прилипнути…

Чи ви не помічали темних плям на тротуарах, особливо у пішохідних зонах? Так-так, це теж жуйки, колись кимось недбало викинуті та з часом добре втрамбовані. Звичайно, зараз вони не несуть загрози вашому взуттю, проте загрожують гумки на асфальті містові. Через декілька років в окремих місцях на тротуарах міста не залишиться живого місця. Все буде заліплено жувальними гумками. Погодьтеся, не вельми естетичне видовище.

Чому це відбувається? Чому ми не шануємо того, що зроблено до нас і буде після нас? Адже зараз Франківськ перетворюється буквально на запльоване місто. Перед комунальними службами міста все гостріше постає проблема жуйок. Їх треба якось видаляти. Та от питання, як?

Хто та чому це робить? Практично всі і без якихось усвідомлених причин. Адже кожен з таких жуйконаліпників думає, що від однієї викинутої на асфальт (наліпленої на лавку, під стіл) жуйки нічого страшного не станеться. Та якщо це робить тільки одна людина, наслідки мізерні, а якщо так зроблять хоча б по разу двісті тисяч людей? Ось вам і результат…

Наш кор.