Політика

Заходи з нагоди Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Як інформує прес-служба міськвиконкому, Івано-Франківськ приєднається до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, провівши ряд заходів, спрямованих на лікбез та пропаганду серед молоді щодо цього складного та проблематичного питання.

Нині, 1 грудня на радіо «ВЕЖА» (107 FM) протягом дня триватиме радіомарафон за участю працівників Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також волонтерів громадських організацій, лікарів, які розповідатимуть про ВІЛ-СНІД, запобігання та попередження цієї хвороби.

Протягом дня волонтери та працівники Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді роздаватимуть на вулицях міста інформаційні буклети та пам’ятки щодо запобігання ВІЛ/СНІД, а також червоні стрічки, як знак солідарності у боротьбі зі СНІДом.

О 17:00 в Муніципальному Центрі Дозвілля відбудеться благодійний рок-концерт до Дня боротьби зі СНІДом «Молодь проти СНІДу», співорганізаторами якого виступили Управління у справах сім’ї, молодіжної та ґендерної політики, Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Івано-Франківська обласна організація Товариства Червоного Хреста, Благодійна організація «Захід Шанс». Ініціативу концерту підтримали гурти Стан Афекту, Джета, Sate LLite, Інший Світ, MAUT. В рамках концерту також відбудеться конкурс плакатів на тему запобігання ВІЛ-СНІД.