Політика

«Західний полюс» запускає «РадіоАктивність»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У цю суботу, 25 грудня 2010 року, одна з перших FM-радіостанцій Івано-Франківська та України — «Західний полюс» — урочисто відзначатиме 15-річчя першого виходу в ефір. Цього року на радіо вирішили, що святкові заходи, по-перше, повинні розпочатися раніше, а по-друге — вийти за межі радіоефіру. Саме тому «Західний полюс» презентує проект «РадіоАктивність».

Завтра, 22 грудня, у коктейль-клубі «Кіліманджаро», «Західний полюс» збере майже всіх ді-джеїв-резидентів, які презентують у ефірі свої радіошоу.


Отож, запрошуємо на live-версії:

Positive Dance Party by DJ Sky
R&B Style by Tolsty DJ
Trance.IT by DJ Gift & DJ X-Cite
We Love House by DJ Ole.G, DJ Bush & DJ Diesel
House Party на Прикарпатті by DJ Amid

На гостей клубу цього вечора чекатиме маса позитиву та хорошого настрою, а також сюрпризи і подарунки від ведучих «Західного полюсу»: MC Skipenko та MC Паші (4FRONT).

Вперше у Івано-Франківську, починаючи з 23:00, планується пряма трансляція вечірки в ефірі радіостанції «Західний полюс»!

P.S. Запрошення можна буде не лише придбати безпосередньо в день вечірки (вхід 30 грн. для хлопців і 10 грн. для дівчат), а й виграти у ефірі «Західного полюсу»! Вхід на вечірку з білим ведмедиком до 23:00 — безкоштовний!