Політика

За слабкість до спиртного офіцерів каратимуть

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Перед початком тривалих зимових свят в усіх частинах Івано-Франківського гарнізону відбулось позачергове засідання постійно діючих атестаційних комісій. На них були викликані для заслуховувань та розгляду лише ті офіцери, які протягом року мали по кілька дисциплінарних стягнень, або зауваження стосовно вживання спиртних напоїв і поведінки як на службі, так і в громадських місцях.

— На щастя, таких офіцерів у нас одиниці, — зазначив заступник голови атестаційної комісії Івано-Франківського обласного військкомату майор Любомир Демчук. — І з ними у нас була тривала сувора розмова. Адже в цьому році військкомат поставив перед собою дуже високу планку, посівши друге місце серед частин Західного ОК, і ми не збираємось понижувати її у майбутньому. Не таємниця, що у час святкувань Нового Року і Різдва Христового традиційно накриваються багаті на алкоголь столи. І ми б не хотіли, щоб офіцери, які мають схильність до подібного “відпочинку”, були помічені у витівках, які були б не гідними честі офіцера.

Командування частин вважає, що виклик та заслуховування на атестаційній комісії на сьогодні є найдієвішим способом психологічного впливу на офіцерів, схильних до порушень. Бо якщо за порушення офіцера заслуховуватимуть вдруге, то він цілком реально може позбутися і своєї посади, і своїх погонів.