Політика

За продаж цигарок дітям до 18 років — анулювання ліцензії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У рамках регіональної програми «Карпатська зима» здійснено 332 перевірки за дотриманням суб’єктами господарювання порядку проведення готівкових та безготівкових розрахунків, а також наявності торгових патентів і ліцензій.

За результатами перевірок винесено рішень про застосування фінансових санкцій до суб’єктів господарювання на загальну суму 660,2 тис. грн. Основні порушення, які допускаються найчастіше:

  • проведення розрахункових операцій без використання реєстраторів розрахункових операцій, розрахункових книг та книг обліку розрахункових операцій
  • невідповідність сум готівкових коштів із сумами, зазначеними в денному звіті РРО
  • порушення встановленого порядку ведення обліку товарних запасів за місцем їх реалізації
  • реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів без придбання відповідних ліцензій

При проведенні перевірки одного з підприємців, який торгує тютюновими виробами, встановлено їх реалізацію особі до 18 років, неоприбуткування готівки в касі, ведення з порушенням обліку товарних запасів за місцем реалізації, незабезпечення щоденного виконання фіскального звітного чека та зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів у місцях зберігання невнесених до Єдиного реєстру.

За допущені порушення до підприємця застосовано фінансові санкції в сумі 36,6 тис. грн. та анульовано ліцензію на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами.