Політика

За підтримки ЄС в Івано-Франківську реалізують проект збору і вивезення сміття

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківськ виграв чотири з 157 проектів, представлених на щорічному конкурсі проектів транскордонної співпраці. Три проекти них представили громадські організації міста і один – Івано-Франківський міськвиконком. Про це повідомив начальник економічного та інтеграційного розвитку МВК Богдан Білик.

Як сказав Білик, проект місцевої влади називається «Покращення навколишнього середовища Івано-Франківська та сусідніх районів шляхом запровадження досвіду поводження з твердими побутовими відходами міста Бая-Маре Мармуреш (Румунія)». Він передбачає співпрацю Івано-Франківська та румунського міста-побратима Бая-Маре в галузі сортування та вивезення ТПВ.

«Вартість проекту складає майже 860 тисяч євро. Реалізація проекту розпочнеться у вересні, після підписання угоди про співпрацю Івано-Франківська з ЄС. Проект передбачає будівництво 200 майданчиків для сортування сміття, придбання 600 контейнерів та спеціальної техніки для перевезення нестандартного сміття». За словами Білика, проект також передбачає інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, де передбачена і співпраця з малим бізнесом, і навіть дитячі тематичні конкурси.

ZAXID.net

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.