Політика

«За» чи «проти» Ющенка?

Google+PinterestLinkedInTumblr

Ярослав Бачкур, голова фракції БЮТ у міській раді:

«Це питання настільки зрозуміле для людей, які мислять аналітично і роблять з того висновки. Це створено міським головою із зрозумілих причин. Ви знаєте, які сьогодні є звинувачення на його адресу щодо земельних питань. І єдиний його захист це домінування в цьому політичному середовищі.

Розумні люди розуміють, про що йдеться. Бо це, що створилося, ? це є показово. Це є акція міського голови і політичної сили, яка підтримує його у депутатському корпусі. Так що це є несерйозно. Як можна захищати нашого Президента? Президент повинен бути Президентом».

Богдан Федьків, депутатська група Партія регіонів у міськраді:

«Мені здається, що це відлуння того, що відбувається на центральному рівні. Це ініціатива так званого глави партії ЄЦ і тому нашоукраїнці не мають із цією групою ніяких спільних дій.

А чому увійшли туди представники, які підтримують Віктора Анушкевичуса, — це теж закономірно, якщо враховувати, хто у місті представляє ЄЦ. Це люди, які завжди підтримували Віктора Анушкевичуса».

Володимир Стасюк, фракція БЮТ у міськраді:

«Створення депутатської групи «За Віктора Ющенка» в Івано-Франківській міській раді, до якої увійшли окремі депутати з фракції «Наша Україна» та з промерівської фракції УНП, обумовлене, на мій погляд, тим, що до цього часу ці депутати у міській раді своєю практичною діяльністю відмежовувалися від виконання програми Президента України.

Створення вищезгаданої групи, ймовірно, засвідчує протилежне…»

Михайло Івасютин, голова фракції «Наша Україна» у міськраді:

«Ця група створена, напевно, тому, що певні особи, які не були за Віктора Ющенка, потім придумали, що вони будуть за Віктора Ющенка і щось таке задекларували. А ми, «Наша Україна», є за Віктора Ющенка з 2001 року. То що ми зараз скажемо, що ми були не за Віктора Ющенка, а тепер за Віктора Ющенка?

Президент Віктор Ющенко є почесним головою партії «Наша Україна». «За Віктора Ющенка» ? це якась надумана група. Це що, партійна організація? Безбатченки десь хочуть притулитися — це їхня проблема».

Руслан Гусак, фракція «Наша Україна» у міськраді:

«Справа в тому, що, як сказав керівник фракції «Наша Україна» Михайло Івасютин, йому треба порадитися з керівництвом, з політрадою блоку.

Я вважаю, що це просто формальність. Безперечно, що кожен повинен постійно декларувати свою позицію. Деякі політики ще рік тому клялися у вірності Президенту, а  зараз поливають його брудом, після того, як він зайняв чітку проукраїнську позицію по подіях у Грузії. І створення депутатського об’єднання «За Віктора Ющенка»  у міськраді було інійоване нами у знак підтримки  таких дій Президента.

Політики повинні чітко відреагувати на ті події, які зараз відбуваються в українському парламенті та в Україні. І треба говорити про це сьогодні і вже, а не завтра».

Руслан Панасюк, фракція УНП у міськраді:

«Я сподіваюся, що питання вступу «Нашої України» у блок «За Віктора Ющенка» — це просто питання часу. Якщо врахувати, що політична сила складається з кількох партій, то потрібно рішення міських організацій для того.

Є момент партійної дисципліни і потрібно витримати цю процедуру, щоб потім не казали, що хтось вискочив попереду потяга. Ну якщо ми з вами не будемо свідками того, що «Наша Україна» увійде у блок «За Віктора Ющенка», то це рішення буде йти з обласного керівництва».

Микола Калайда, голова депутатської групи ГП «Пора» у міськраді:

«Перебування у партії «Наша Україна» вже свідчить про те, що депутати своїми діями і вчинками підтримують Президента України.

А два рази казати: «Я за Ющенка!», «Я за Ющенка!» — нема змісту. Всі прекрасно знають, що почесний голова партії «Народний союз «Наша Україна» Віктор Ющенко, це ж є його партія по суті».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.