Політика

З Москви Тимошенко натякнули: краще не наполягати на перерахунку голосів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Голова Центральної виборчої комісії Російської Федерації Володимир Чуров упевнений, що в разі перерахунку голосів виборців на виборах Президента України розрив між переможцем і переможеним збільшиться. Про це Чуров заявив сьогодні на прес-конференції в Москві, передає УНІАН.
«При перерахунку голосів і розгляді бюлетенів, визнаних комісіями недійсними, швидше за все, розрив між переможцем і переможеним збільшиться», — сказав він. Чуров зазначив, що в ході другого туру виборів в Україні було виявлено таку особливість: на деяких дільницях була велика кількість бюлетенів, визнаних недійсними.
За словами Чурова, йдеться про 10 і більше відсотків бюлетенів, які були визнані недійсними. «Це дуже великий відсоток», — підкреслив він.
Водночас, Чуров зазначив, що в регіонах, де перемогла Юлія Тимошенко, таких дільниць зафіксовано 38, а в регіонах, де переміг Янукович — 48.
Також, за його словами, було зафіксовано 14 дільниць із подібними «особливостями» в Києві та Київській області.
Володимир Чуров підкреслив, що загальне число дільниць із великою кількістю недійсних бюлетенів становить менше 100 з усіх 33 тис. виборчих дільниць в Україні, причому більшість у регіонах, де переміг Янукович.
«Такий прецедент був у Румунії, коли за скаргою кандидата, який програв, був перерахунок бюлетенів і результат переможця збільшився», — сказав Чуров.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.