Політика

Юрій Андрухович візьме участь у фестивалі «Meredian Czernоwitz»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Учора в Києві відбулася прес-конференція, присвячена першому міжнародному поетичному фестивалю «Meredian Czernоwitz», який відбудеться 3–5 вересня у Чернівцях. З журналістми поспілкувалися президент фестивалю Святослав Померанцев та письменник Юрій Андрухович.

За словами організаторів фесту, його учасниками стануть провідні поети України, Німеччини, Австрії та Швейцарії: Ігор Померанцев, Сергій Жадан, Бригітте Олешинські, Ельке Ерб, Франц Йозеф Чернін, Майкл Марч, Юліан Шуттінг та інші (зокрема й згаданий Юрій Андрухович). Спеціальний гість – видавець спадщини Пауля Целана Барбара Відеманн.

У програмі фестивалю поетичні читання, перекладацькі семінари, молодіжна поетична сцена, сигарно-поетичні і винно-поетичні дискусії, презентації книг, культурологічні екскурсії, художні експозиції та урочисте вручення щорічної національної відеопоетичної премії «Бук». Щоночі відбуватимуться вечірки електронної музики «Електропоезія» за участі відомих європейських діджеїв. У вечірній та нічний час діятиме відеоінсталяція «Темпль» – відтворення зруйнованої синагоги Темпль за допомогою світлової проекції.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.