Політика

Єпархіальний собор відбудеться у Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Синод Єпископів УГКЦ ухвалив рішення присвятити 2010 та 2011 роки християнському покликанню та богопосвяченому життю. У рамках підготовки до V Сесії Патріаршого Собору, який відбудеться у Бразилії (31 серпня — 3 вересня 2011 року), владика Володимир Війтишин скликав Єпархіальний Собор Івано-Франківської Єпархії.

Собор розпочнеться в Івано-Франківську 14 лютого у приміщенні Духовної Семінарії по вул. Василіанок, 64. У ньому візьмуть участь представники єпархіального управління, деканатів, священики та миряни.

Собор — це найвищий дорадчий орган Єпископа, який скликається тоді, коли виникають особливі потреби та обставини духовного життя християн. Особливістю скликання цього Єпархіального Собору є потреба глибшого ознайомлення із спільнотами богопосвяченого життя в Івано-Франківській єпархії. Усі учасники засідань зможуть ознайомитися із короткою історією згромадження чи монашого чину, дізнатися, якою є головна харизма, актуальна діяльність, кількість членів та домів на теренах Єпархії станом на початок 2011 року.

Опираючись на актуальну ситуацію, Собор «Про богопосвячене життя» Івано-Франківської єпархії УГКЦ ставить собі за мету покращення євангелізаційної праці серед християн, розгляд нових форм поширення Божого Слова у сучасних обставинах нашого життя, розкриття значення служіння богопосвячених осіб у Церкві перед викликами сьогодення.

У перший день учасники собору вислухають ряд доповідей на тему богопосвяченого життя. Далі вони будуть їх оговорювати та аналізувати у групах. Наступного дня, 15 лютого, у Катедральному Соборі св. Воскресіння о десятій відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія, під час якої молитимуться за усіх богопосвячених осіб та за їх святе покликання.

Довідка

Івано-Франківська єпархія УГКЦ на початок 2011 року нараховує 15 жіночих та 10 чоловічих домів богопосвячених осіб. У них чернечий подвиг звершують 34 ієромонахи, 24 братів, 124 сестер, троє кандидатів та одна кандидатка.


Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.