Політика

ЄС спростив українцям отримання шенгенських віз

Google+PinterestLinkedInTumblr

В українському МЗС розраховують на збільшення кількості багаторазових віз. Список передбачає надання українцями при оформленні шенгенської візи чотирьох документів ЄС скоротив перелік документів, які необхідні українцям для отримання шенгенської візи. Про це заявив директор департаменту інформації Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс, інформує ТСН.

 

“29 квітня Європейською комісією було затверджено список документів, який повинен подаватися громадянами України до консульських установ держав-членів Європейського Союзу на території України для оформлення віз”, – заявив Перебийніс.

Перебийніс розповів, що список передбачає надання українцями при оформленні шенгенської візи чотирьох документів, які підтверджують мету поїздки, джерело доходів в Україні, наявність коштів для здійснення поїздки, підтвердження наявності житла під час перебування в країнах шенгенської зони.

Він також підкреслив, що в українському МЗС розраховують на збільшення кількості багаторазових віз терміном дії від 3 до 5 років.

Раніше повідомлялося, що США почнуть видавати українцям візи на 10 років.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.