Політика

ЄС надасть Україні 11 млрд євро фінансової допомоги

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Міністерстві закордонних справ України оцінюють загальну фінансову допомогу з боку Євросоюзу в 11 млрд євро. Фінансова допомога ЄС спрямована на проведення ключових реформ у сфері енергетики, торгівлі, транспорту, управління кордонами тощо, інформує Дзеркало тижня.

“В цілому цей пакет допомоги ЄС можна умовно оцінити в районі 11 млрд євро”, – повідомив директор департаменту ЄС МЗС України Всеволод Ченцов на брифінгу.

За його словами, мова йде про макрофінансової допомоги в 610 млн євро, про 1 млрд євро для стабілізації фінансової ситуації в Україні, про грантової підтримки і так званий контракт державного розвитку.

Крім того, він згадав про автономних торгових преференцій для українських виробників, які теж, на його переконання, слід розглядати як фінансову допомогу з боку ЄС.

“Це рішення по суті вже прийняте і ефективність його застосування – це приблизно 0,5 млрд євро на рік”, – зауважив Ченцов.

Він також згадав про додаткові засоби для України від ЄБРР (5 млрд євро) і Європейського інвестиційного банку (3 млрд євро).

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.