Політика

Якщо Бандера-молодший віддасть зірку діда…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Якщо онук провідника ОУН Степана Бандери, теж Степан Бандера, відмовиться від Золотої зірки діда, то, на його думку, Україна отримає нижчу ціну на газ від Росії і угоду про вільну торгівлю з ЄС. Степан Бандера-молодший написав іронічного листа до Президента Віктора Януковича, в якому каже, що знає, які проблеми у Москві і в Європі спричинила нагорода для його діда: «Газпром» може підняти ціну на газ, а представник Європарламенту від Польщі попередив, що через цю нагороду Україна може не вступити до Євросоюзу.

Крім того, в листі Бандера пропонує нинішньому Президенту обмін: сам він готовий віддати Януковичу Золоту зірку Степана Бандери, але за умови, що Віктор Янукович поверне у державну власність незаконно приватизовану колишню державну резиденцію “Межигір’я”. “Я думаю, що подарунки, які ми отримали від Ющенка, вартують приблизно однаково“, — написав Бандера-молодший у своєму блозі.

Від такого обміну, каже Бандера, Україна отримає вигоду на десятки мільйонів євро. Стільки ж, за словами Степана Бандери, коштує власність Януковича. “Разом ми зможемо поповнити державний бюджет і допоможемо здійснити виплати лікарям та вчителям, можливо, ще і виплатити пенсії“, — зазначає Степан Бандера.

Насамкінець автор листа попросив Януковича, щоб той назвав йому місце і час для обміну подарунками від Ющенка. Прийти на «стрілку» пообіцяв із Золотою зіркою на грудях… Але написав Бандера цього листа в іронічній формі, щоб показати всю абсурдність дебатів навколо його діда, який був вбитий понад півстоліття тому, щоб привернути увагу до реального стану речей в Україні. Історію з “Межигір’ям” він назвав одним із непоодиноких прикладів корупції.

Високий Замок

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.