Політика

Як завжди

Google+PinterestLinkedInTumblr

Вам прийдеться одного разу змиритися з тим, що якщо у вас поламався ліфт, то це надовго і серйозно. Бо нема з тим навіть до когось звернутися, як завжди. Якщо ви певні, що на якість послуг, яке надає «Прикарпаттяліфт», може вплинути те, що у вашому ліфті висить телефон диспетчерської служби (58?06?07), то ви помиляєтеся. Бо одного разу він може бути просто вимкнутий.

Не біда, подумаєте ви. Є ще управління, яке має відповідати за телефоном 58?33?41. Шкода, що саме тоді, коли воно вам потрібне, воно теж виявиться чи то недієздатним, чи то неспроможним відповісти на дзвінок. Ви ще вирішите, що можна подзвонити в жек, але і з цим можуть виявитися труднощі. Телефон не відповідає, як завжди.

Всю цю історію ми, на жаль, не вигадали. Вона реальна і сталася цього понеділка (22 вересня) з мешканцями Івано-Франківська (вулиця Тролейбусна, 18, другий під’їзд). Люди впродовж півтора дня намагалися додзвонитися до ЖЕО №5, до підприємства «Прикарпаттяліфт» та до диспетчерської служби. Але, на жаль, марно. Як завжди.

В результаті у вівторок в обід ми довідалися, що диспетчерська служба не працювала через те, що у них був відключений телефон… за несплату. Чого це має стосуватися вас, слухняних платників рахунків, ніхто так і не зможе пояснити. Як завжди.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.