Політика

Як Юлія відмовила Віктору

Google+PinterestLinkedInTumblr

Коаліція БЮТу, НУ-НСу та Блоку Литвина стала результатом політичної гри Юлії Тимошенко, розповів Дмитро Шлемко. Виявляється, напередодні її створення навіть депутати від БЮТу були свято переконані у тому, що їхня фракція «коаліціюватиме» з Партією регіонів.

«Віктор Янукович в останній день письмово направив Юлії Тимошенко 23 своїх умови. Юлія Тимошенко повинна була прийняти їх і тільки після цього Партія регіонів погодилась би на створення парламентської коаліції з БЮТом. На це він дав їй три години», — розповів народний депутат.

За його словами, ці умови значно обмежували вплив Президента на процеси у державі, тому, дізнавшись про них, Віктор Ющенко дав «добро» на «коаліцію трьох». «Через три години Тимошенко подзвонила Януковичу і відмовилась вступати у коаліцію», — повідав він.

Проте такий «троїстий союз» зовсім не означає кінець протистояння Юлії Тимошенко та Віктора Ющенка. По-перше, коаліційну угоду від фракції «НУ-НС» з 72?х депутатів підписали тільки 37. По-друге, як розповіли БЮТівці, тиск з боку Президента продовжується. Свої підписи деякі НУ-НСівці вже почали відкликати…

Згадали депутати і про своїх земляків з фракції НУ-НС. За їхніми словами, тільки один виходець з Прикарпаття, Руслан Князевич, підписав коаліційну угоду. Решта чомусь цього не зробили. «Вони самі не знають, чого хочуть», — підсумував Шлемко.

Віктор Таран і Степан Давимука впевнені, легко не буде. «З понеділка повернеться Балога, а Янукович і Ющенко будуть продовжувати шкодити роботі парламенту», — сказали вони.

Зате тепер є можливість хоч якось парламенту вплинути на кризові процеси у економіці держави. Тому центральним висновком прес-конференції стало: краще хоч якась коаліція, аніж повна бездіяльність парламенту.

Що ж, скільки протримається цей результат політичних ігор Юлії та двох Вікторів, питання часу. Пересічним українцям та малому і середньому бізнесу залишається сподіватись, що бодай щось корисного депутати за цей час зроблять…

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.