Політика

Вишиванюк призначив у свою команду міліціонера Плавюка і “єдиноцентрала” Гусака

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Своїм розпорядженням губернатор Михайло Вишиванюк призначив у свою команду ще двох посадовців — першим заступником голови ОДА став Василь Плавюк, заступником голови ОДА призначений Руслан Гусак.


Василь Сидорович Плавюк — генерал-майор міліції; працював начальником Івано-Франківського УМВС у 2003-2005 роках. Народився в 1963 році у м.Вижниця Чернівецької області. З 1983 по 1985 навчався у Кишинівській середній спеціальній школі міліції. Пройшов шлях від оперуповноваженого карного розшуку до начальника обласного управління МВС, генерала-майора міліції. Працював на керівних посадах правоохоронних органів у Чернівцях, Євпаторії, Ялті, Кіровограді.


Руслан Олегович Гусак — голова Івано-Франківської міської організації Єдиного Центру.

Народився 15 липня 1972 року в м. Івано-Франківськ. Закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Спорудження і експлуатація нафтогазопроводів»; інститут післядипломної освіти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

1998–2004 рр. – директор ПВКП «Анд-Ком», м. Івано-Франківськ;
2002–2006 рр. – депутат Івано-Франківської міської ради;
2004–2005 рр. – комерційний директор ТзОВ «Гаразд-Україна» , м.Івано-Франківськ;
2005–2007 рр. – директор ТзОВ «Івано-Франківськміськбуд»;
З 2006 р. – депутат Івано-Франківської міської ради.

З 2007 р. – директор громадської організації «Івано-Франківський спортивний клуб «Опришок», м. Івано-Франківськ;
З 5 липня 2008 року – голова Івано-Франківської міської організації Єдиного Центру.

Текст відповідного розпорядження розміщено на офіційному сайті ІФ ОДА: «З метою забезпечення діяльності обласної державної адміністрації, керуючись Законом України «Про місцеві державні адміністрації», призначити Плавюка Василя Сидоровича тимчасово виконуючим обов’язки першого заступника голови обласної державної адміністрації та Гусака Руслана Олеговича тимчасово виконуючим обов’язки заступника голови обласної державної адміністрації з 6 квітня 2010 року на час погодження їхніх кандидатур в центральних органах влади».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.