Політика

Вишиванюк полетить до Польщі на форум самоврядування

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Завтра-післязавтра голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк у складі офіційної делегації України візьме участь у роботі польсько-українського Форуму самоврядування та Х Економічного саміту Польща-Україна, що проходитимуть у Варшаві за участі президентів обох країн.

У програмі саміту – виступи міністрів економіки Польщі та України, інформація про підготовку до «Євро 2012», виступи керівників інвестиційних агенцій, польських та українських підприємців про умови інвестування.

У тематичних групах Х Економічного саміту Польща-Україна мова йтиме про торгівлю і туризм, про інвестиційну співпрацю, співпрацю у галузі енергетики, інфраструктури та про роль органів місцевого самоврядування у підтримці міждержавного та міжрегіонального економічного співробітництва.

У п’ятницю, 4 лютого, під час пленарної сесії варшавського Х Економічного форуму будуть підсумкові виступи міністрів економіки Польщі та України та Президента Польщі Броніслава Коморовського і Президента України Віктора Януковича.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.