Політика

Вишиванюк переживає, що ВІП-клієнти на «Буковелі» отримують «срачку»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На сьогоднішній колегії ОДА під час обговорення проведення на «Буковелі» кубка світу з фрістайлу найактивніше зайшлося про проблему харчування. Голова ОДА Михайло Вишиванюк висловив свою стурбованість тим,  що «на «Буковелі» є дуже багато закладів харчування, але всі віповські клієнти, які були там мали звичайні «дитячі хвороби».

Голову ОДА хвилювало, аби ті ж «дитячі хвороби» не покосили учасників та гостей чемпіонату і наші інфекційній лікарні не були переповнені. 

«Хто це контролює?», – звернувся він до головного лікаря обласної СЕС Михайла Яворського. «Та ми контролюємо», – скромно відповів з місця той.

«А чого люди срачку дістають?», – задав риторичне питання голова ОДА. 

«Бо віповські клієнти багато їдять і п’ють, то треба просто менше, – став переконувати директор «Буковелю» Олександр Шевченко, який доповідав по цьому питанню. – Хотів би сказати про ту «дитячу хворобу», зазвичай на гірськолижних курортах є різні віруси, які її викликають». І став розповідати історію про своїх партнерів, які минулого року побували на «Буковелі» і теж мали ту «дитячу хворобу». А коли вернулися додому, у Швейцарію, то швейцарський лікар сказав їм, що то звична справа для гірськолижних курортів, а рятуватися від того треба… «Кока-Колою».

Вишиванюка такий рецепт не задовільний. Тож за те, аби гості чемпіонату не мали проблем зі шлунками призначив відповідальним Михайла Яворського. У межах Буковельсько-Яремчанської зони всі заклади харчування мають бути під особливим контролем.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.