Політика

Виродок на Привокзальній площі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Очевидно, це рішення стосується не всіх реклам. Основою біг-борду на Привокзальній є просто бетонний блок. З цієї брили і стирчить труба з біг-бордом.

Чомусь те, що біг-борд перегородив половину тротуару поруч з головним входом у вокзал, нікого не турбує. Разом із сіті-лайтом, який стоїть поруч, він значно обмежує пішохідний рух вулицею. Напевне, зайвим буде пояснювати, скільки на Привокзальній пішоходів, а більшість з них — з дорожніми сумками.

Окреме питання, що ця «краса» — ледь не перше, що бачать гості міста, вийшовши з приміщення вокзалу. Цікаве сполучення: перед нещодавно відреставрованим австрійським вокзалом, на акуратній тротуарній плитці стоїть простий бетонний блок, з якого ще й шматки арматури стирчать. Інакше, як виродком, таке не назвеш.

Звичайно, у таке важко повірити, але вже припустити, що біг-борд стоїть законно та згідно з вимогами, то чому ж його не облагородять якось? Наш люд, як відомо, по своїй натурі дуже простий, і вже активно «обжив» цю брилу. На неї кладуть сумки, а то й просто сідають. Хіба не можна по периметру блоку обладнати лавки для тих, хто на вулиці очікує на автобуси (поряд автовокзал)? Але ж кому в нас цікаво до того, який вигляд має реклама, і чи є комусь діло до зручності людей? Питання риторичне…

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.