Політика

Всеукраїнська пластова спартакіада пройшла в Івано-Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Протягом двох днів в Івано-Франківську уже всьоме проходив один із найбільших пластових заходів «Спартакіада», організований Івано-Франківським осередком Пласту. Змагання, присвячені 67-й річниці створення Української Повстанської Армії, тривали протягом 12-13 грудня і зібрали навколо себе близько сотні пластунів старшого віку з усіх куточків України.

У заході взяли участь 4 дівочих та 8 хлоп’ячих команд старшої вікової категорії. Серед учасників були пластуни зі Львова, Івано-Франківська, Рівного, Києва, Луганська, Тернополя  та ін.

По приїзді учасників змагань в перший день, окрім традиційної реєстрації та поселення, відбувся Андріївський творчий вечір, на якому і було проведене жеребкування команд. Також спеціально для гостей виконували пісні пластуни Святослав Феденько та Богдан Звір.

Наступного дня у манежі Коледжу фізичного виховання та спортзалі ЗОШ № 25 проводилися  ігри з чотирьох видів спорту, а саме: футбол, волейбол, баскетбол та гандбол.

Переможцями Спартакіади стали команда хлопців «Орден Залізної Остроги» та дівоча команда «Червоні Маки».

На закритті змагань з вітальним словом до пластунів виступив директор видавництва «Лілея-НВ» пл. сен. Василь Іваночко.

Як зазначив комендант пластової «Спартакіади» Петро Шкутяк: «Засадничим моментом є те, що спорт є одним з важливіших напрямків виховання в Пласті, саме тому франківські пластуни взяли на себе відповідальність на проведення заходу. Таким чином ми вшанувати пам’ять тих вояків УПА які віддали своє життя за власну державу».