Політика

Войтик розказав про зарплати та пільги в ЄРЦ

Google+PinterestLinkedInTumblr

4500 грн. плюс до 60% премії – така заробітна плата керівника КП «Єдиний розрахунковий центр» Вадима Войтика. Правда, це у тому випадку, якщо міський голова Віктор Анушкевичус публічно на оперативній нараді не позбавляє його премії.

«Делікатно скажу, що в Києві на такі гроші я знімав квартиру, – прокоментував свою зарплату Войтик. – Але для когось це може видатися багато».

Зарплата його заступника Петра Шкутяка 4100 грн. – це «брудними», а на руки він буде отримувати на 15% менше. Наразі це звучить у майбутньому часі тому, що нині цю посаду офіційно і досі займає його попередник Микола Вітенко (той і досі не може пройти спец перевірку контролюючих органів, щоб стати членом виконкому – Авт.). Войтик зізнався, що днями про зарплату заступників у нього розпитував навіть міський голова. Правда, звідки такий інтерес керівник ЄРЦ зрозуміти не може.

Крім цього, Вадим Войтик зізнався, що колдоговором ЄРЦ передбачено, що усім працівникам підприємства надається 95 % знижки на оплату утримання будинків і прибудинкових територій. Правда, це лімітовано: 20 м на людину і 10 м на сім’ю.

«Якщо би ви працювали на шкарпеточній фабриці, – пояснив він, – то ви змогли б купити шкарпетку за собівартістю? Наше підприємство замовляє послуги на стороні і здійснює за нього оплату. Таких працівників у нас є 30, і я до речі не користуюся цією пільгою… Вони спалити би 50 грн., а сплачують 10 грн., то не думаю що це велика втрата.

Як зауважив Вадим Войтик, сьогодні на підприємстві є вакантна посада спеціаліста по зв’язкам із громадськістю. Мовляв, він пропонував посісти цю посаду одній людині, але не склалося. З того часу виконує цю роботу сам. Хто хоче зекономити на квартплаті ймовірно, що може себе там спробувати.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.