Політика

Водії заплатили понад 30 млн. грн. за першу реєстрацію авто

Google+PinterestLinkedInTumblr

До місцевих бюджетів Івано-Франківщини надійшло більше 30 млн. гривень збору за першу реєстрацію транспортних засобів. Таку суму перерахували до бюджетів міст, селищ та сіл Прикарпаття юридичні та фізичні особи, повідомляє прес-служба головного управління Міндоходів в області.

Після першої реєстрації авто в Україні юридичні особи мають протягом 10 днів подати розрахунок суми збору за цю машину. Його подають до територіального органу Міндоходів за місцезнаходженням юридичної особи та за місцем реєстрації автомобіля. До розрахунку обов’язково додають копії реєстраційних документів, завірені органом, який проводив реєстрацію.

Форму, за якою треба звітувати, можна знайти в наказі Мінфіну від 21 грудня 2012 року №1405 «Про затвердження форми Розрахунку суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів».

Від сплати збору за першу реєстрацію звільняються автомобілі будинків-інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів, дитячих будинків-інтернатів, пансіонатів для ветеранів війни і праці, геріатричних пансіонатів, реабілітаційних установ для інвалідів та дітей-інвалідів, що фінансуються з державного та місцевого бюджетів.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.