Політика

Влада не хоче приймати недієздатних громадян

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вчора на засіданні міськвиконкому затвердили положення про організацію усного прийому громадян з особистих питань.

Як сказав начальник відділу роботи із зверненнями громадян Іван Яблонський, раніше міськвиконком працював згідно із методикою, а тепер же, щоб зменшити потік скаржників, спеціально розробили положення. «Люди з одного і того ж питання звертаються постійно, — сказав Яблонський, — і треба зменшити потік тих людей, яким дали відповідь згідно з чинним законодавством, а вони все одно звертаються».

Для міського голови Віктора Анушкевичуса ця тема не стала новою. «Є такі, — сказав мер, — які пишуть, що звертаються до нас у 42-й раз». На це Яблонський відповів, що є й такі, які пишуть, що звертаються у 1500-й раз.

Перший заступник міського голови Зіновій Фітель сказав, що є люди, які ходять на прийом, щоб просто походити. Іван Яблонський заспокоїв: запису на особистий прийом не підлягають громадяни, які визнані судом недієздатними, ті, стосовно яких прийнято рішення про припинення розгляду звернень і ті, які вже вирішені. Так, у разі повторного звернення громадянина працівниками відділу вивчатимуться архівні матеріали з порушеного питання.

До речі, на позачерговий прийом мають право Герої Радянського Союзу, герої України, герої Соціалістичної Праці, інваліди Великої вітчизняної війни, ветерани визвольних змагань, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, жінки, яким присвоєне почесне звання «Мати героїня» та громадяни з обмеженими можливостями.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.