Політика

Влада гарантувала: вчителям виплатять усі відпускні

Google+PinterestLinkedInTumblr

20 травня в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти провели нараду за участю начальників відділів та управлінь освіти Івано-Франківщини. Йшлося про завершення навчального року, державну підсумкову атестацію, навчально-виробничу практику, оздоровлення дітей влітку, а також про виплати відпускних прикарпатським педагогам.

Як запевнила начальник головного управління освіти і науки облдержадміністрації Зінаїда Болюк, проблем щодо таких виплат «не передбачається». Минулого тижня в головному освітянському управлінні підготували розпорядження за підписом голови облдержадміністрації Михайла Вишиванюка, яким голів райдержадміністрацій та міських голів міст обласного значення зобов’язують «забезпечити в повному обсязі виплату заробітної плати та відпускних працівникам шкіл». За словами Зінаїди Болюк, зароблені кошти вчасно отримають також працівники інтернатних установ.

«Якщо у районах не вистачатиме надходжень, там можуть скористатися механізмом короткотермінових позичок», — наголосила Зінаїда Болюк. До слова, учасники вчительської наради заслухали інформацію про ситуацію з цьогорічними виплатами освітянам по кожному району Прикарпаття, інформує прес-служба ОДА.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.