Політика

Вітенко планує усунути виконком?

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 20 лютого, на засіданні виконавчого комітету планувався розгляд нової редакції «Положення про розміщення та порядок облаштування літніх торгових майданчиків». Проте, його перенесли на наступне засідання.

Причиною цього стало те, що учора новий секретар міської ради Микола Вітенко відправив начальнику управління торгівлі Івану Ляховичу іншу редакцію положення…

«Його треба опрацювати, – пояснив Вітенко, – бо це серйозне положення». Натомість Ляхович стверджує, що це положення – регуляторний акт, яке уже пройшло усі відповідні процедури. Більше того, положення вже навіть пройшло громадське слухання. Мовляв, просто так змінити суттєві речі не можна – треба знову проводити громадські обговорення.

За словами Івана Ляховича деякі із правок Микола Вітенка просто не вписуються у жодні рамки. Наприклад, до тепер літній майданчик стояв з 1 квітня по 1 листопада, а відповідно до змін, які пропонує Вітенко «літник» може стояти цілий рік.

Крім цього, «нове» положення пропонує обходити рішення виконкому. Його хочуть замінити погодженням департаменту містобудування та архітектури.

Чи погодиться виконком із такими суттєвими правками дізнаємося приблизно через тиждень.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.