Політика

Відзначили молодіжних лідерів області

Google+PinterestLinkedInTumblr

День молоді в області святкували урочисто. Його організатори планували запросити голову облдержадміністрації Михайла Вишиванюка та голову облради Олександра Сича, але важливі державні справи стали перепоною. Тож діалог між владою та молоддю не відбувся. Та все ж більше сотні молодих  активістів громадських організацій отримали нагороди, грамоти й подяки від управління управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Серед них Тетяна Дзудзило – лікар-терапевт обласного перинатального центру. Вона отримала нагороду у номінації «Кращий молодий медик Прикарпаття». Дівчина каже, що знає чимало людей, які за віком вже далеко не молоді, але енергетичного драйву та молодечого запалу їм не бракує. Тому, вважає молодий лікар, день молоді – свято не тільки молодих.

«Громадська організація має бути містком між молодими людьми і владою. Важливо, щоб у кожному сегменті була потужна молодіжна організація, – зазначив заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ростислав Заремба. – Тоді ці організації могли б доносити на координаційній раді свої думки до органів влади, вести партнерський діалог».Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.