Політика

Відтепер весь тривимірний Івано-Франківськ — в Інтернеті

Google+PinterestLinkedInTumblr

Нещодавно місто Івано-Франківськ отримало нову унікальну сторінку в Інтернеті. Проект “Віртуальний Івано-Франківськ”, доступний за адресою stanislaw.in.ua, представляє численні краєвиди міста, культурні, архітектурні пам’ятки та вулиці у форматі “віртуальних панорам”. Гість сайту має змогу відвідати місто і “прогулятися” його вулицями, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі. Тривимірна візуалізація реалізована так, що можна оглядати різні локації міста без обмежень по горизонталі і вертикалі. Головна мета сайту — показати відвідувачам Івано-Франківськ у всій красі, підвищити його туристичну привабливість, популяризувати місто в Інтернеті. Крім того, краєзнавча текстова довідка, що супроводжує віртуальні панорами, дозволяє більше дізнатися про зображені пам’ятки та місця.

Як повідомив керівник та автор ідеї проекту “Віртуальний Івано-Франківськ” Денис Овчар, робота над створенням сайту почалася ще в березні 2008 року і триває досі. Зйомки фотографій для віртуальних панорам проводилися понад 2 роки в різний час доби і різні пори року.

Технологія “VR”, або віртуальних панорам, є відносно новою для України. Подібні розробки ведуться в Києві, Одеси, Львові.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.