Політика

Відтепер — ніякого пива у громадських місцях

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, 5 лютого, Президент України Віктор Ющенко підписав Закон України №1824–VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв», прийнятий парламентом 21 січня 2010 року. Відтепер споживання слабоалкогольних напоїв і пива забороняється там же, де заборонено споживання алкогольних напоїв і тютюнових виробів. Заборона діє у закладах охорони здоров’я, в навчальних та освітньо-виховних закладах, у громадському транспорті (включаючи транспорт міжнародного сполучення).

Цим законом парламент також заборонив пити пиво на зупинках транспорту, в підземних переходах; в установах культури, у закритих спортивних спорудах (крім пива в пластиковій тарі); у ліфтах і таксофонах, на дитячих майданчиках; на спортивних майданчиках: у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установах.

Щодо продажу слабоалкогольних напоїв і пива, вводяться аналогічні обмеження, які діють для алкоголю і тютюнових виробів. Забороняється продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів особам, що не досягли 18 років.