Політика

Відтепер кадри в ОДА розглядатиме спецкомісія

Google+PinterestLinkedInTumblr

Утворити кадрову комісію Івано-Франківської облдержадміністрації розпорядився голова ОДА Михайло Вишиванюк. Вона займатиметься розглядом питань призначення та звільнення з посад керівників органів виконавчої влади області та керівників державних підприємств, що належать до сфери управління міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

На своїх засіданнях комісія має право заслуховувати питання щодо притягнення держслужбовців до дисциплінарної відповідальності.

Засідання Комісії проводитимуться за рішенням голови облдержадміністрації; рішення приймаються більшістю присутніх. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

Виконання кадрового розпорядження контролюватиме голова ОДА Михайло Вишиванюк особисто.


Відповідно до Положення, основними завданнями комісії є розгляд кандидатур для призначення на посади та звільнення з посад голів райдержадміністрацій та їх заступників, керівників апаратів райдержадміністрацій; для призначення на посади та звільнення з посад керівників та заступників керівників структурних підрозділів облдержадміністрації; для погодження призначення на посади та звільнення з посад керівників територіальних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керівників державних підприємств, які функціонують на території області; для призначення на посади та звільнення з посад керівників структурних підрозділів райдержадміністрацій.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.