Політика

Відкриті двері — шлях до порозуміння

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Відвідувачам була представлена можливість безперешкодно ознайомитися з роботою компанії та вирішити актуальні для себе питання, пов’язані з енергопостачанням. Хоча день видався холодним, та все ж гостей не бракувало, приходили на відвідини і ветерани підприємства, і ті, кого цікавили якісь насущні проблеми, і ті, хто, зачувши про акцію, вирішили просто поблукати зазвичай закритою територією і пороздивлятися що тут й до чого. Гості могли ознайомитися з різними напрямками роботи підприємства, поспілкуватися з представниками консультаційного, сервісного центрів, а також дізнатися про наявність вакантних посад.

Від імені керівництва гостей зустрічав голова правління ВАТ Олександр Бубен, який запевнив, що десять років — це важлива для підприємства дата, саме 10 років тому відбувся перехід від державної форми власності підприємства до колективної. «Ми хотіли це свято провести з нашими споживачами, тому що ми знаємо, що наша робота потрібна тільки їм, якщо підсумувати, то цією акцією ми прагнули показати, що відкрите акціонерне товариство воно не тільки в назві повинно бути відкритим, але й у відносинах з нашими клієнтами». За словами Олександра Бубена, останніх сім-вісім років керівництво ВАТ багато працює над тим, щоб покращити відносини зі споживачами а ця акція — це ще один крок до того, щоб відносини стали більш зрозумілими. Під час спілкування з пресою пан Олександр розповів про перипетії, які довелося долати підприємству на шляху до здобуття статусу одного з кращих, і про плани до присвоєння статусу найкращі.

Для того, щоб зробити відвідини підприємства цікавими, організатори свята зробили енергетиків на деякий час ще й екскурсоводами. Для сформованих невеличких груп гостей вони проводили екскурсії територією центрального офісу підприємства, розповідаючи про його витоки, які сягають ще часів Станиславівської електростанції, залишки будівлі якої ще й сьогодні можна побачити на території ВАТ. А також знайомили з діяльністю виробничих підрозділів підприємства, де однією із зупинок був відділ виготовлення пломб для лічильників. А у службі приладів обліку до візиту відкрилася експозиція унікальних лічильників.

Відомості про минуле, сучасне і майбутнє компанії містила також представлена у рамках другої частини Дня відкритих дверей CD-презентація ВАТ «Прикарпаттяобленерго», підготовлена для партерів та представників влади. Вона має на меті більш повне і якісне донесення інформації про компанію, можливість озна­йомлення із основними атрибутами організації, її керівництвом, головними показниками економічної та господарської діяльності і має свідчити про поглиблення відкритості та публічності.

День відкритих дверей став ще одним кроком усунення перешкод на шляху до взаєморозуміння між ВАТ «Прикарпаттяобленерго» та його партнерами й клієнтами, кроком символічним, проте таким, який має під собою не тільки реальні підстави, але й вибудувані плани для майбутнього усунення всіх можливих перепон.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.