Політика

Відкрили поліклініку. Працюватиме не скоро

Google+PinterestLinkedInTumblr

Колись це був будинок побуту. У 1995 році було розпочато його реконструкцію під поліклініку. Вона тривала аж донині. І ось у понеділок, 10 листопада, до Тисмениці з’їхались гості з усієї області. У присутності голови ОДА Миколи Палійчука, заступника голови облради Зіновія Береговського, начальника управління охорони здоров’я Любомира Малофія було з помпою відкрито поліклініку. Новій поліклініці було пообіцяно УЗД-апарат, а також обладнання для рентген?кабінету.

Та коли присутні зайшли всередину, виявилось, що відкрили просто приміщення поліклініки з голими стінами, дверима та табличками з назвами кабінетів. У поліклініці ще немає навіть елементарних меблів. Тому сподівання місцевої громади, що того ж дня буде здійснено перші огляди пацієнтів, так і залишились сподіваннями.

Головний лікар поліклініки Василь Буртик розповів, що поліклініка налічує більше п’ятдесяти кабінетів, у закладі працюватиме 32 лікарі, але роботу свою вони розпочнуть не раніше, ніж через два-три місяці. Саме за цей термін поліклініка буде оснащена всім необхідним — від меблів до апаратури.

Звичайно, нова поліклініка це добре, але для чого квапитись її відкривати, коли запрацює вона тільки наступного року? Таке враження, що можновладці Тисменицького району та області поставили чергову «галочку» у звітностях про відкриття об’єкту.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.