Політика

Відбувся Відкритий Чемпіонат Івано-Франківська зі швидких шахів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З нагоди святкування 101-шої річниці від дня народження провідника ОУН-УПА Степана Бандери Івано-Франківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і обласний шахово-шашковий клуб провели Відкритий Чемпіонат Івано-Франківська зі швидких шахів.
Серед учасників турніру «А» – двоє міжнародних майстрів, четверо майстрів ФІДЕ, троє майстрів спорту України та 8 кандидатів у майстри спорту з Києва, Харкова, Львова, міст і районів області.

Перемогу в турнірі здобув міжнародний майстер із Харкова Костянтин Тарлєв – 8 очок. Друге загальне місце та звання чемпіона Івано-Франківська 2010 року зі швидких шахів виборов майстер ФІДЕ тренер-викладач Івано-Франківської дитячо-юнацької спортивної школи №3 Ігор Кобилянський, а третє місце у вихованця цієї школи міжнародного майстра Данила Шкурана, який зараз мешкає у Львові –по 7 очок.

Срібну та бронзову медалі Чемпіонату Івано-Франківська вибороли представники обласного центру кандидати в майстри спорту Роман Павлюк і Володимир Зінченко. Перемогу серед жінок здобула Віра Тарлєва, серед ветеранів Володимир Братановський і Ярослав Хованець, серед юнаків – Богдан Кльоцка.

В турнірі «Б», де грали шахісти масових розрядів, перемогла Галина Мельник. Срібло у Василя Гунька, бронза – в Андрія Кожевнікова, який став кращим серед юнаків до 20 років. Також відзначено Ярослава Матійціва серед ветеранів, Олександра Мулика, Віталія Стасюка, Сергія Кушнірюка та Артема Янищука – серед юнаків у різних вікових групах.