Політика

Верховинці подякували міліції за знайденого убивцю Нечая

Google+PinterestLinkedInTumblr

На адресу начальника УМВС України в Івано-Франківській області генерал-майора міліції Василя Варцаби надійшов лист-подяка від родини Нечаїв з сіл Верхній Ясенів та Криворівні Верховинського району.

В листі висловлюється щира вдячність керівництву Управління, Верховинського райвідділу міліції, усім міліціонерам, котрі працювали над розкриттям вбивства і швидко затримали зловмисника, що скоїв жахливе вбивство карпатського мольфара. «Хай Божа благодать завжди буде над усіма правоохоронцями», — побажали міліціонерам рідні і близькі народного цілителя.

Своєю чергою на недавньому засіданні колегії УМВС в області керівництво прикарпатської міліції висловило подяку жителям Верховини і Верховинського району, котрі надали надзвичайно важливу допомогу та сприяння у здійсненні пошукових заходів і затримані підозрюваного. Зокрема, пам’ятні подяки були вручені добродіям Зеленчуку Юрію Юрійовичу, Мізинюку Володимиру Володимировичу, Прокопишину Андрію Богдановичу, Сліпенчуку Івану Івановичу і Томащуку Василю Федоровичу.

За добросовісне ставлення до виконання службових обов’язків, виявлену наполегливість, професійну майстерність в організації розкриття злочину заохочено низку працівників міліції, в тому числі й трьох правоохоронців, котрі безпосередньо затримували підозрюваного. Цю особу затримала в селі Буковець пошукова група у складі дільничних інспекторів міліції Косівського РВ УМВС лейтенантів міліції Романа Андрейчука і Василя Фелищука, а також солдата батальйону внутрішніх військ Івана Яковенчука.

Нагадаємо, у ніч з 14 на 15 липня був убитий відомий карпатський мольфар і цілитель Михайло Нечай.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.