Політика

Веломобілі та поні поїхали до суду

Google+PinterestLinkedInTumblr

На сьогоднішній оперативній нараді міськвиконкому секретар Івано-Франківської міської ради Руслан Марцінків знову згадав про нелегальні машинки та поні, які знаходяться в центрі міста.

«Ми в неділю мали масовий захід — День героїв. І нас здивувало, що коли люди збираються на Вічевому майдані, то машинки та поні стоять і навіть не думають звідти йти», — поскаржився Марцінків. Більше того, коли депутати міської ради спитали, чи є у власників цього біщнесу дозвіл, то їм відповіли, що дозволу нема, проте вони «домовилися». Правда от, з ким домовилися, члени виконкому так і не відповіли.

«Це неправильно, що є масовий захід, купа міліції, а вони собі стоять і навіть не реагують,— сказав Марцінків. — Ми тричі казали їм відійти, бо люди збираються, але вони заледве забралися. Так, скоро Вічевий майдан перетвориться на торговельний майданчик».

На це заступник начальника міського УМВС Андрій Прусак відповів, що недавно вони вже вилучили вісім електромобілів та чотири веломобілі. І скоро відбудеться суд. Бо юристи підприємців, які ставлять ці машинки, вважають, що дозволи їм не потрібні. «У них є свідоцтво підприємницької діяльності та дозвіл з податкової, — сказав Прусак, — і вони переконані, що не прив’язані до місця».

Отже, справа за судом. Він має відбутися завтра, 1 червня.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.