Політика

«Ватра» знову у грі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, 4 лютого, керівництво івано-франківського ХК «Ватра» провело прес-конференцію, на якій повідомило про результати засідання виконкому ФХУ, що відбулося 1 лютого в Києві. На засіданні, присвяченому ситуації в Дивізіоні С чемпіонату України з хокею, виконком Федерації прийняв рішення, що всі матчі у Дивізіонах A, B і C відбуваються у відповідності до єдиного офіційно установленого регламенту Федерації хокею України. Таким чином, хокейний клуб «Ватра» був раніше знятий з першості України в Дивізіоні C безпідставно, і команда продовжує грати в чемпіонаті. Командам, які у першому колі не вийшли на лід, відмовившись грати з «Ватрою» (зокрема «ВІМ-Беркут», «Експрес»), зараховані технічні поразки з рахунком 5:0.

Зараз уже розпочалося друге коло чемпіонату України, і, згідно з календарем матчів, у Дивізіоні C івано-франківська «Ватра» гратиме:

  • 14.02.2010 — з ХК «Явір»
  • 20.02.2010 — з ХК «ВІМ-Беркут»
  • 21.02.2010 — з ХК «Експрес»
  • 07.03.2010 — з ХК «Олімпія»

За результатами цих матчів буде визначено переможця Дивізіону C, який зможе продовжити гру в кваліфікаційних матчах та матиме шанс вийти у плей-оф. Утім, лише протягом найближчих 3-5 днів буде точно відомо, з ким і коли гратиме «Ватра». Зокрема, будуть уточнені години матчів, щоб уникнути накладок в іграх Дивізіону C з аматорською лігою.

За словами гравця клубу Юрія Ходаковського, питання незіграного в першому колі матчу з ХК «Луцьк» наразі вирішується. Хоча, згідно регламенту, «Луцьку» мала би бути так само зарахована технічна поразка 5:0, президент цього клубу висловив попередню згоду переграти матч із «Ватрою».

«Зараз одним із основних наших суперників є калуська «Олімпія», — каже гравець «Ватри» Андрій Бас. У перспективі завдання номер один для франківської команди — показати себе якнайкраще та вийти у плей-оф. Але загадувати наперед не варто: 7 березня відбудеться серйозний матч «Ватри» з «Олімпією», котра зараз лідирує у турнірній таблиці. Ця гра буде завершальною в Дивізіоні C і розставить усе на свої місця.

Як повідомив тренер клубу Олег Пилип’юк, на даний момент у команді заявлено 8 молодих гравців із Києва. Протягом цих двох місяців, в очікуванні рішення виконкому ФХУ, «Ватра» проводила регулярні тренування, тому клуб повертається на лід в повній готовності.