Політика

«Ватра» у серії плей-оф програла «Донбасу» з загальним рахунком 1:2

«Ватра» з хорошим настроєм завершила свій черговий сезон. В рамках серії плей-оф кваліфікаційного раунду чемпіонату України івано-франківці на виїзді завдали чимало клопотів донецькому «Донбасу». У регулярному чемпіонаті донеччани посіли п’яте місце Дивізіону А. Перший матч у Донецьку приніс справжню сенсацію. Три періоди та овертайм переможця не визначили — 3:3, а в серії булітів більше пощастило «Ватрі». У другому матчі господарі взяли реванш 4:1 і зрівняли рахунок у серії до двох перемог.

В разі нічийного рахунку дата і місце проведення третьої гри мала б визначити Федерація хокею України. Однак у неділю івано-франківців поставили перед фактом, що згідно з рішення ФХУ третій матч серії також мав відбутися у Донецьку. Президент «Ватри» Андрій Бас каже, що його команда не була готова грати три важких матчі за три дні. Тому франківці відмовилися від гри, за що і одержали технічну поразку. Відтак «Донбас» отримав загальну перемогу у серії з рахунком 2:1 і тепер у чвертьфіналі зустрінеться з броварським «Білим Барсом». У цьому сезоні «Ватра» виконала програму-максимум — потрапила у плей-оф, де навіть здобула перемогу над сильним суперником. У майбутньому івано-франківці планують підсилитися новими гравцями, організувати нормальний тренувальний процес і сподіваються на більше.