Політика

Вам НЕ подзвонив телефон…

Google+PinterestLinkedInTumblr

 

Банальнішої проблеми від тої, про яку зараз говоримо, важко й знайти. У нашого читача просто поламався (чи його хтось випадково відключив) телефон від «Укртелекому».

Він чемний платник своїх рахунків, тому вирішив поцікавитися: що ж трапилося.

Для таких випадків існує ціла служба, яка працює за телефоном «008». Чемний споживач телефону від «Укртелекому» телефонує на цей номер, але там постійно звучать короткі гудки. У таких випадках споживач щиросердечно вирішує, що той телефон, очевидно, не працює і треба зателефонувати у абонентську службу. Але тут все ще більше ускладнюється, адже Наталія Володимирівна, яка відповідає вам по телефону 52?25?89, зауважує, що відповідати на такі запитання не входить у її обов’язки.

Ви телефонуєте на службу «09», а тут вам вже просто кажуть, що вони не мають права давати інші телефони цієї служби, і просто кидають трубку.

Куди в такому випадку звертатися, читач так і не збагнув. Тому звернувся у газету. Ми друкуємо цю інформацію не для того, щоб хтось когось «взув», а для того, щоб таких випадків було менше. Адже мало того, що вам відключили телефон, хоча ви вчасно сплачуєте рахунки, вам ще й з усіх боків зіпсували настрій.

Давайте всі разом з цим щось робити!

Наш кор.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.