Політика

Вахтанг Кіпіані проведе зустріч у “Химері”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, 28 січня о 16:00 в арт-клубі “Химера” (вул. Чорновола, 23) відбудеться зустріч із відомим українським журналістом та суспільним діячем Вахтангом Кіпіані. Розмова йтиме про самвидав, Бандеру, політику, суспільство та Україну.

Вахтанг Кіпіані – політичний українець грузинського походження, раніше активіст Студентського Братства та УРП, Заслужений журналіст України. Ведучий президент-шоу «Українська рулетка» на Першому Національному каналі, керівник проекту «Перша сотня» у журналі «Главред».

Основною метою приїзду Вахтанга Кіпіані до Івано-Франківська є нагородження його медаллю ім. Степана Бандери. Після цієї події відбудеться зустріч у “Химері” з колегами-журналістами, студентами, письменниками та громадськими діячами Івано-Франківська.

Вахтанг Кіпіані говоритиме про самвидав, скоріше навіть самвидав культурно-мистецький, аніж суспільно-політичний, про Бандеру, про політику та Україну. Також гості, присутні на зустрічі, матимуть унікальну можливість особисто поспілкуватися з журналістом.