Політика

В Яремчі підриватимуть лід — ради безпеки моста

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В місті Яремче на річці Прут внаслідок нагромадження уламків льоду утворилися льодові затори довжиною 315 м і шириною 60 м, в зв’язку з чим виникла загроза пошкодження автомобільного моста через ріку Прут та завдання значних матеріальних збитків, передає “Західний Полюс”.

26 лютого на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Яремчанського міськвиконкому прийняли рішення про проведення підривних робіт із метою безпечного пропуску льодоходу на даній ділянці.

На місця події були: перший заступник начальника Головного управління МНС України в Івано-Франківській області полковник служби цивільного захисту Мусіловський І.М., начальник ГПР АРЧ АРЗ СП ГУ МНС України в Івано-Франківській області майор служби цивільного захисту Куштапін О.О., начальник обслуги ГПР АРЧ АРЗ СП ГУ МНС України в Івано-Франківській області капітан служби цивільного захисту Бачмага А.О., перший заступник Міського Голови міста Яремче Шегрин М.О., начальник відділу НС та ЦЗН Яремчанського міськвиконкому Савчук П.С. та представники служб цивільного захисту міста Яремче.

Після дослідження ситуації та аналізу ризиків прийняли рішення провести підготовчі заходи до підриву льодових криг та забезпечити постійне спостереження за станом льодових заторів, при ускладненні обстановки негайно вживати міри щодо проведення підривних робіт.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.