Політика

В Україні погіршується свобода слова?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Міжнародна організація «Репортери без кордонів» занепокоєна погіршенням ситуації зі свободою слова, яке відбулося в Україні після обрання президентом Віктора Януковича. Як зазначає організація, незважаючи на укріплення позицій України в індексі свободи преси за кілька попередніх років, в останні три місяці сталися випадки залякування журналістів, фізичної атаки на них та вияви неповаги до медіа.

“Репортери без кордонів” підтримують відкритого листа 17-ти журналістів телеканалу TВI до Януковича і засуджують ліквідацію Національної комісії з утвердження свободи слова. “Януковичу варто пояснити цей крок та чітко озвучити свою політику щодо медіа“, — вважає організація.

Захисники свободи слова шоковані випадками арештів та фізичної атаки на журналістів, що відбулися за останні кілька днів. До таких вони відносять інциденти з редактором газети “Експрес” Андрієм Веєм та журналістом дніпропетровського 9 каналу Борисом Брагінським, з також арештованими 8 квітня Ігорем Мірошниченком і Андрієм Мохнюком. Окрім цього, організація в курсі інциденту з мікрофоном репортера СТБ Сергія Андрушка і київським чиновником Володимиром Стороженком.

“Репортери без кордонів” також занепокоєні ситуацією з телерадіостанціями “Автор-В” та “Глас”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.