Політика

В Івано-Франківську затримано начальника Головного управління земельних ресурсів Юрія Добровольського

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За повідомленням Держкомзему, ввечері 10 вересня в Івано-Франківську затримали начальника Головного управління земельних ресурсів області Юрія Добровольського. Накладено арешт на земельні ділянки у селі Поляниця, де розташований гірськолижний курорт «Буковель», одним із керівників якого раніше був Добровольський.

Нагадаємо, що раніше, в ніч на 8 вересня, працівники Генеральної прокуратури України, Головного управління з боротьби з організованою злочинністю за підтримки бійців спецпідрозділу «Беркут» провели обшук і вилучення документів та оргтехніки в Головному управлінні Держкомзему в Івано-Франківській області. Операція тривала 12 годин. Правоохоронці вилучили документацію управління, системні блоки майже усіх комп’ютерів, гербову печатку управління. На момент обшуку самого Юрія Добровольського на місці не було.

У коментарі УНІАН Гендиректор туристичного комплексу «Буковель» Олександр Шевченко підтвердив, що обшуки проводилися. За його словами, слідство цікавив «великий перелік документів стосовно землевідводів на землі, на яких стоїть туркомплекс». Шевченко зауважив, що у розбудову туркомплексу були вкладені дуже великі гроші (раніше на місці «Буковелю» був ліс), але відмовився коментувати припущення, що ситуація носить ознаки рейдерства.

«Може, це помилка, але такі дії (правоохоронних органів – Авт.), коли нічого не пояснювали, коли застосували спецпідрозділи… створюють дуже негативний імідж України в очах інвесторів», — зауважив Шевченко. «Коли обшукуються офіси таких великих фірм, які вкладають такі великі гроші, це не додає позитивних рис до іміджу країни».

Наразі, як повідомив Шевченко, у «Буковелі» хочуть зрозуміти ситуацію та сподіваються на підтримку Президента в об’єктивному з’ясуванні всіх обставин неприємної події. Утім, гендиректор «Буковелю» вже готовий до рішучих дій: «Якщо такий інвестор, як «Скорзонера», не потрібний Україні, то ми готуватимемося до зупинки діяльності «Буковелю» як туристичного комплексу», — заявив Шевченко.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.