Політика

В Івано-Франківську з підвалів двох ЖЕО викрадено 700 кранів на понад 21 тисячу гривень

Google+PinterestLinkedInTumblr

Напередодні опалювального сезону з підвалів будинків, що на території ЖЕО №1 та №8 (в мікрорайонах Позитрон і Каскад) щезають трубопровідні крани. Понад 700 кранів, які регулюють тиск теплопостачання, зникли з підвалів двох місцевих ЖЕО, передає ТРК “Вежа”. Компоненти цих сантехнічних пристроїв — мідні, тож, ймовірно, вони пішли на металобрухт. За один мідний штекер з такого крану можна отримати понад 30 гривень, підрахували начальники ЖЕО. Але ця сума мізерна порівняно із збитками, каже начальник ЖЕО №8 Валентина Семенюк.

Працівники ЖЕО мають відновити пошкоджені тепломережі до старту опалювального сезону. На це потрібно до 100 тисяч гривень. Упродовж дня зможуть полагодити максимум 15 кранів, вважають комунальники. Тепер мінятимуть на інші, так звані “шарові крани”, які не містять кольорового металу.

Такі крадіжки — справа рук фахівців, ймовірно колишніх працівників ЖЕО, які обізнані з системами теплопостачання, — припускає міський голова Віктор Анушкевичус.

Міський голова доручив комунальникам зачинити усі підвали житлових будинків та посилити контроль на територіях ЖЕО. Правоохоронці тим часом стежитимуть за пунктами прийому металобрухту.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.