Політика

В Івано-Франківську відкривають перший політик-слем

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні розпочинається перший в Івано-Франківську та взагалі в Україні політик-слем на тему «Моє ідеальне місто». Політик-слем – це новий вид своєрідних змагань ораторів, в ході яких автори представляють на жвавий суд публіки свої промови. Переможця визначає публіка за допомогою голосування. До участі запрошуються оратори з оригінальними авторськими виступами українською мовою. Перший слем відбудеться 10 лютого о 17:00 в НД «Просвіта» (вул. Грушевського, 18). Надалі політ-слеми відбуватимуться раз на тиждень.

В ході першого змагання учасники повинні донести до публіки своє бачення розвитку міста Івано-Франківська викладене у власному творі. Головним при цьому залишається стиль викладу і переконливість автора.

Серед основних цілей проекту організатори виділяють такі: залучення широкого кола громадськості до вирішення проблем сучасного політикуму через погляди активної талановитої молоді; привернення уваги нині діючих політиків до позицій думаючої молоді; популяризація серед молоді практики слемів.

Координатори проекту Олег Касіянчук та Ростислав Барабаш зазначають, що «Перший в Івано-Франківську політик-слем» покликаний висвітлити основні недоліки та проблеми української політики на всіх рівнях, починаючи від місцевого і закінчуючи загальнонаціональним. Крім того, молодь повинна запропонувати власні шляхи подолання кризових явищ.

Організаторами виступають Молодіжна адміністрація Івано-Франківської області, клуб «Свій», та громадський рух «Молодь за зміни». Автор ідеї – Радислав Петрів, співзасновник Івано-Франківської «Школи лідерів».

Організатори переконані, що даний проект стане популярним різновидом активного дозвілля для молоді міста.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.