Політика

В Івано-Франківську відкрито новий мікрорайон доступного житла (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 27 грудня, в Івано-Франківську відбулося урочисте відкриття нового мікрорайону під назвою «Паркова алея». Мікрорайон розташований поблизу с. Микитинці, за мостом через ріку Бистриця Надвірнянська. Особливість новобудов у тому, що 47 сімей придбали тут помешкання з державною знижкою за програмою «Доступне житло».

Протягом року (починаючи з грудня 2010) Державний фонд Молодіжного житлового будівництва та будівельна компанія «Благо» підготували понад 3000 м2 житла для сімей, які потребували покращення житлових умов.

Станом на кінець 2011 року готова перша черга будинків у «Парковій алеї». Згодом вона стане самодостатнім мікрорайоном із соціальною інфраструктурою (дошкільний навчальний заклад, торговий центр, врегульований паркінг), дорогами, цілодобовим електро- і водопостачанням, водовідведенням і т.д.

За словами директора регіонального управління Державного фонду Молодіжного житлового будівництва Олександра Кулика, як студент, так і пенсіонер за програмою «Доступне житло» може отримати безповоротну знижку у розмірі 30% від нормативної вартості квартири — за умови перебування на квартирному обліку і наявності власних заощаджень у розмірі 70% від вартості обраної кварири.

Загалом у 47 квартир інвестовано понад 12,5 млн грн. У наступному році планується забезпечити житлом за аналогічною схемою ще 100 сімей.

За словами Руслана Гусака, другу чергу мікрорайону «Паркова алея» в Угорниках планують здати наступного року.


Заступник голови облдержадміністрації Руслан Гусак: «У державному бюджеті цього року на програму «Доступне житло» було закладено 60 млн. грн. У 2012 році передбачається 200 мільйонів»


Олександр Кулик: «Як студент, так і пенсіонер може отримати від держави кошти на житло у розмірі 30%».


Власники новопридбаного житла чекають на вручення ключів від помешкань


Народний депутат Володимир Личук повідомив, що його син Тарас також отримав квартиру у новобудові за цією програмою


Власниця новопридбаного житла Галина Гаврилюк ознайомлюється з квартирою

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.