Політика

В Івано-Франківську продовжують встановлювати газові лічильники

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Газовики  продовжують встановлювати лічильники у помешканнях іванофранківців. Як повідомляє «Івано-Франківськгаз», це робиться відповідно до закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», який прийняли минулого року.

До 2017 року засоби обліку мають бути в усіх квартирах. Платити за сам лічильник чи його монтаж не потрібно, вартість закладена у тариф.

«Встановити  лічильник без зайвих витрат прикарпатці сприймають на «ура», — йдеться у повідомленні. — Попит перевищує пропозицію. В черзі на їх монтаж тільки в Івано-Франківську понад вісім тисяч людей, при тому, що місті газове господарство може встановлювати 3500 одиниць у рік, в області — 7600. Це близько 625 у місяць».

В «Івано-Франківськгазі» стверджують, що безкоштовне забезпечення людей засобами обліку міська рада сприймає без ентузіазму. На минулій оперативній нараді у міського голови прозвучало, що мовляв «активне встановлення працівниками Івано-Франківського управління експлуатації газового господарства приладів вимірювання витрат газу у івано-франківських багатоповерхівках викликає невдоволення мешканців міста… Що не можна було обрати більш теплу пору?»

В управлінні пояснюють, що з радістю встановлювали б лічильники в неопалювальний сезон, та не дозволяють технічні можливості. Одна бригада за день може змонтувати не більше 5 приладів. В місті ж працює до 15 бригад. Відмовитися виконувати державну програму взимку не мають права. Крім того люди також просять «поставити» лічильник у їхній квартирі якомога швидше, особливо пенсіонери, в помешканні яких прописано кілька осіб, а проживає одна людина. Для них ця програма — суттєва економія коштів.

Працівники газового господарства просять іванофранківців  поставитися з розумінням до незручностей. Після встановлення приладів обліку газопостачання можуть відновити тільки тоді, коли усі мешканці будинку вдома. Це робиться задля безпеки самих людей, аби не виникло аварійної ситуації. Як правило, газ до помешкання знову пускають протягом доби, якщо ж у кожній квартирі є хтось із членів родини дома, то одразу.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.